Hakkımızda

Milaspolimer

 

Milas polimer yüksek teknoloji tabaka filmler üretmektedir.  

Medikalden enerjiye, inşaattan otomotive, tekstilden mobilyaya farklı sektörlerin plastik film, laminasyon malzemesi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Milaspolimer yüksek teknoloji ekipmanları ve yetkin mühendis kadrosuyla  özel formülasyon gerektiren ürünleri  ihtiyaca yönelik olarak farklı ebat ve kalınlıklarda üretmektedir.

Bilgisayarlı üretim kontrolüne sahiptir, modern otomatik üretim hattı, temiz oda gereklilikleri  ve gelişmiş test laboratuvarına dayanan üretim, yurtiçi ve yurtdışı plastik sektörünün kalite, güvenilirlik, hizmet, esneklik ve teknik destek ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

 

Ürün Grupları:

 

  • PVC Medikal grade filmler
  • PVC Endüstriyel filmler
  • HDPE Yüksek Yoğunluk Polietilen filmler
  • EVA Film

 

Standartlar

ISO 9001:2015   ISO 13485 Kalite Yönetim Sistemleri

Tüm mamul, yarı mamul ve Hammadde depolarında, standartlara uygun olarak olarak ısı ve nem kontrollü yapılmaktadır. Üretimde kullanılan hammaddeler Biyouyumlu olup, USP ve ISO 10933 standartlarını karşılamaktadır.

ve yürürlükteki yasal mevzuatlar çerçevesinde, tüm üretim süreçlerinde tüm gereklilikleri ön planda tutarak ulusal ve uluslararası sektörlere yönelik üretim ve pazarlama faaliyeti yürütmektedir.

 

Vizyon

Müşteri memnuniyetinin işimizde temel bir unsur olduğunun bilincinde; Kalite ve Yönetim Sistemlerine uygun olarak her an kendini yenilemek ve geliştirmek Sektöründeki gelişmeleri takip ederek personel donanımımızı sürekli arttırmak müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında cevap vererek, bu ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteden taviz vermeden doğru ürünü düşük maliyetle müşterilerine sunabilmek.

 

Misyon

Milaspolimer olarak; yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, sağlam temellerle oluşturduğu müşteri ilişkileri ile, kendini ve ürünlerini geliştiren, sektöründe farklılık yaratarak konusun da öncü ve ürettiği yerli ürünler ile plastik film sektöründe katma değer ve istihdam sağlayan bir firma olmaktır.